BTCBIT logotype in a form of an uppercase B letter made from blue colored triangles

Banka kartınızla kripto para birimi alın ve satın
Düşük komisyonlar ile anında kripto para birimini al ve sat

30.000 USD'YE KADAR YÜKSEK LİMİTLER

Payment method icon
Harca
Alın
Min 40 USD - Maks 10000 USD - Rezervimiz 11 BTC

Limit planlarından birini seçin ve hemen değiştirin!

Temel sınırlar

En fazla satın alma limiti: Kadar

 • Kayıt
 • Kimlik belgesi
 • Özçekim
 • Konut adresi

Standart limitler

En fazla satın alma limiti: Kadar

 • Kimlik belgesi
 • Özçekim
 • Konut adresi

Profesyonel sınırları

En fazla satın alma limiti:   sınırsız

 • Kimlik belgesi
 • Özçekim
 • Konut adresi

İçin döviz kurlarını göster:

Tüm USD EUR

  Nasıl çalışır?

  1. Hesabınızı oluşturun
  Tüm verileriniz şifrelenir ve güvenli sunucularda saklanır
  2. Doğrulama
  Ödeme yapmaya başlamak için kimlik doğrulama işlemini tamamlayın
  3. Satın Alma
  Satın almak istediğiniz para birimini ve miktarını seçin
  Kripto para alımı satımı yapmaya bugün başlayın!

  Neden bizi seçmelisiniz?

  MOBİL DOSTU
  Kripto para birimi almak veya satmak için tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanın
  CANLI TAKİP
  Güncel kripto para birimi fiyatları
  DDOS KORUMASI
  Gelişmiş DDoS koruma teknolojisini kullanıyoruz
  Alım Satım
  Anında kripto para birimini al ve sat
  VERİ GÜVENLİĞİ
  Verileriniz bizimle %100 güvenli
  REFERANS PROGRAMI
  Her bir referansınızdan %25'e kadar kazanın

  Sıkça sorulan sorular

  Maestro/Visa Electron kartımı kullanabilir miyim?
  Maestro/Visa Electron kartınızı kullanarak kripto para birimleri satın alabilirsiniz.
  Hesabımı güvende tutmak için ne yapabilirim?
  Harf, sayı ve sembollerin karışımından oluşan güçlü bir parola kullanmalısınız. Hesabınızı daha da güvenli hale getirmek için 2 adımlı doğrulamayı açın.
  SEPA ödemeleri nedir?
  Avrupa Tek Ödeme Alanı (SEPA), Avrupa Birliği içindeki sınır ötesi ödemeler için bir formattır. SEPA, avro cinsinden yapılan banka transferlerini kolaylaştırıyor, bu da AB / AEA ülkelerindeki ödemelerin yerel transferlere eşdeğer olduğu anlamına gelir.
  Kişisel bilgilerime neden ihtiyacınız var?
  BTCBIT.NET uluslararası kara para aklama yönetmeliklerine uymaktadır ve müşterini tanı (KYC) sürecinin bir parçası olarak müşterilerin kimliklerini doğrulamak için gereklidir.
  Çalışma saatleriniz nedir?
  Borsamız 7 gün 24 saat açıktır. İşlemler gerçek zamanlı olarak işlenmektedir.
  Hesabımın doğrulanması ne kadar sürer?
  Doğrulama işlemi genellikle 15 dakika sürer, ancak bazı durumlarda 12 saate kadar uzayabilir.

  BTCBIT hakkında

  BTCBIT.NET Polonya merkezli, Letonya ve Estonya'da operasyon ofisleri olan düzenlenen güvenli bir kripto para birimi borsasıdır. Borsamız Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Dash, Zcash ve Ethereum Classic dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerinin alımı ve satımı için güvenli bir platform sunar. Gelişmiş teknolojimiz ve profesyonel uzmanlarımız ile, tüm müşterilerimize üstün bir değiş tokuş deneyimi sağlıyoruz. Web sitemiz mobil uyumludur, bu nedenle akıllı telefonunuzda veya tabletinizde güvenle kripto para birimleri alımı ve satımı yapabilirsiniz.

  Üstün şifreleme, yerinde gerçek zamanlı piyasa verileri, iç huzurunuz için soğuk depolama politikamız ile süper hızlı işlemler sunarak işlem deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için çalışıyoruz. Referans programımıza katılın ve referans linkiniz üzerinden bir işlem başlatıldığında bonus kazanın.

  Daha fazlası

  BTCBIT.NET kripto para borsası nasıl çalışır?

  Alım satım platformumuz basit bir arayüze sahiptir. Birkaç adımdan sonra sitede para alışverişi yapabilirsiniz:

  • • Kişisel profilinizi oluşturarak hizmete kaydolun.
  • • Hesabın doğrulama işlemini tamamlayın. AML politikası ve uluslararası KYC gerekliliklerine uygun olarak kişisel ve müşteri belgelerinizi sağlamanız istenecektir. Ayrıca adresinizi kanıtlamanız gerekecek.
  • • Yukarıdaki aşamaları tamamladıktan sonra, alım satıma başlayabilirsiniz. Çevrimiçi hesaplayıcı işlemin nihai sonucunu gösterecektir. Hizmetimiz tüm işlemleri kaydeder ve bunları 'İşlem geçmişi' bölümünde istediğiniz zaman gözden geçirebilirsiniz.

  BTCBIT.NET güvenilir bir kripro para alım satım platformudur. Hizmetimizin yardımıyla, şu elektronik para birimlerinin alım satımını yapabilirsiniz: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash, XRP, bunları bir banka hesabına, özel bir banka kartına çekin veya cüzdanınızı ekleyin. Takas hizmeti, kripto para birimini anında satın almanızı ve satmanızı sağlar ve bu özellik BTCBIT.NET'i diğer hizmetlerden ayırır. Müşteri, transferin tüm aşamalarında en fazla 15 dakika harcayacaktır.


  Daha ayrıntılı bilgi SSS bölümünde bulunabilir.

  Neden BTCBIT.NET?

  Koruma
  BTCBIT.NET hizmeti, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer birçok mevcut elektronik para birimi ile en güvenli işlemi garanti eder. %100 güvenlik garantisi verebiliriz ve tüm verilerinizin gizliliğini koruyabiliriz.
  Hızlı takas
  Hizmetimizde sunulan kripto para birimlerinden herhangi biriyle gerekli işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak ve zamanınız kadar değerli bir kaynaktan tasarruf sağlayacağız.
  Güvenilirlik
  Hizmetimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz her işlem sırasında yüksek düzeyde güvenlik garantisi veriyoruz. Rahat olabilirsiniz, çünkü günden güne müşterilerimize hizmet kalitesini artırmak için çalışıyoruz.
  Teknik destek
  BTCBIT.NET servis ekibi, zorluklara neden olan her durumda mümkün olan en kısa sürede size yardımcı olmaya ve tüm sorularınızı cevaplamaya hazırdır.
  Kolaylık
  Basit ve kullanışlı bir arayüz, hayatınızdakş ilk kriptopara alışverişinizi yapıyor olsanız bile, mümkün olan en kısa sürede gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

  Hizmetimiz, modern yazılımlarla oluşturulan ve en yaygın elektronik para türlerinin rahat ve güvenli bir şekilde takas edilmesi için gerekli fonksiyonların tamamını içeren bir sistemdir.

  BTCBIT.NET takas hizmetinin başlıca avantajları çok yönlülüğü, güvenliği ve zaman kazandırmasıdır.

  Son İşlemler
  Zaman Depozito Meblağ
  4 dakika önce VISA/MasterCard €35.95
  6 dakika önce VISA/MasterCard €35.95
  7 dakika önce VISA/MasterCard €35.95
  10 dakika önce VISA/MasterCard €179.75
  21 dakika önce VISA/MasterCard €85.68
  22 dakika önce VISA/MasterCard €35.95
  28 dakika önce VISA/MasterCard €35.95
  Son Haberler ve Güncellemeler
  A Semi-Fungible Crypto Item: What does it Mean?

  Today, barely anyone is surprised that you can mine and own cryptocurrency. It has become a common thing to mine, trade, and use digital tokens. NFTs though are still relatively new to most users. NFTs or non-fungible tokens have become mainstream since the end of 2020, beginning of 2021. 

  Many users are interested in obtaining NFTs, and this interest keeps increasing. Only in the first quarter of 2021, the sales of NFTs have reached astonishingly high levels - $2.4 billion dollars! 

  The increased interest in non-fungible tokens has become the reason why new concepts have emerged. For example, semi-fungible tokens (SFTs). In this article, you can learn more about NFTs, SFTs, fungible tokens, and what are the differences between all these items.

  Why do Stablecoins Stay Stable? Everything You Need to Know about Stablecoins

  Today, it’s difficult to find someone who wouldn’t be aware of what a cryptocurrency is. But still, some terms might be a bit confusing for people. There is a cryptocurrency, Bitcoin, but there are also altcoins. And now people are talking about stablecoins. So, what is a stablecoin? Check out the article to learn more about stablecoins and how they stay stable.

  Everything about Mining Dogecoin in 2021

  Dogecoin is one of the most popular cryptocurrencies out there. In the beginning, Dogecoin was just a joke, a tribute to a popular meme, but now it is a currency worthy of investing in. 

  This year, Doge has attracted the attention of miners. It seems that the coin is worth mining compared to all other digital coins. The reason for such interest is simple: it’s easier to mine Dogecoin than BTC, but the rewards are pretty appealing.

  Don’t get it wrong, it’s still difficult to find and solve blocks since it’s competitive to mine Doge, but it is relatively easier. If you are interested in starting to mine Doge, check out the article to figure out what you need to begin.

  The Best GPUs for Mining Crypto Coins

  When it comes to mining, miners can choose between several equipment choices. One of the most popular ones is GPU mining. It may not be as advantageous as using ASICs, but in some cases, it is a better choice.

  Everything about Mining Cryptocurrency: 17 Best Digital Tokens to Mine in 2021

  Today, everyone seems to be preoccupied with getting cryptocurrency. It’s understandable since digital coins are extremely promising as an investment. But what if you aren’t willing to invest fiat money simply in buying digital coins. If that’s your case, you might consider mining.

  Yes, mining also requires some investments. For example, getting the right equipment for the coin you wish to mine, paying electricity bills, etc. But experts claim that in the long run, it’s a better idea since equipment gets paid off in a while. If you are determined to start mining, check out the article to figure out what coin is the best to get.